Skip to content

 
 
Nieuczesane dzikie chaszcze, łąki, lasy, jary, rozlewiska....Wzgórze, na którym wśród bujnych traw i ziół witamy i żegnamy dzień przy klangorze żurawi, karmiąc ducha najpiękniejszymi wschodami  i zachodami słońca... W Jelonkach możliwe jest zanurzenie się w naturze, głębokie odczuwanie swojej więzi z przyrodą, czerpanie ukojenia...Wzgórze uzależnia. Moc chaszczy na zawsze pozostaje w sercu....
 
Możecie brnąć przed siebie łąkowymi dolinami, lasami, rozlewiskami... w nieskończoność, ile dusza zapragnie. Popływacie w przepięknych, licznych jeziorach w okolicy. Wskoczycie na rower (ogrom atrakcji dla rowerzystów, dużych i małych, także tych zapalonych!). Jeśli lubicie - pobiegacie, porozciągacie się, pomedytujecie...Kilka wsi dalej pojeździcie konno lub pospacerujecie wśród dzikich koni. W wielu pięknych miejscach popływacie na kajakach ... Niedaleko Bornego-Sulinowa znajdziecie słynne Czarcie Wrzosowiska..

Znajdujemy się w bezpiecznej odległości od drogi 163, dzięki czemu szybko i sprawnie dostaniecie się nad licznie otaczające nas jeziora i wszystkie magiczne zakamarki Drawskiego Parku Krajobrazowego.Od zabiegów sanatoryjnych czy też spaceru niesamowicie pięknym parkiem w Połczynie Zdroju dzieli nas niecałe 5 minut drogi. Nad morze, na cichą piękną plażę w Pleśnej dojeżdża się w godzinę.  
 
 
 
 
LINKI: