Skip to content
Jelonki 2
01:  
PRZESTRZEŃ, BETON & STARE DREWNO

Apartament 65m2 na parterze, z dużą kuchnio-jadalnią, nieprzyzwoicie przestronną łazienką z otwartym prysznicem, sypialnią i salonem z drzwiamy wyjściowymi na miękką zieloną trawę. Wejście od frontu. Idealny dla pary (max 3 osoby)
  • osobna sypialnia : podwójne, bardzo wygodne łóżko
  • salon z drzwiami wejściowymi: rozkładana podwójna sofa 
 

 


 
NA PIĘTRZE przygotowujemy dwie otwarte przestrzenie ponad 65m2 każda z aneksami kuchennymi, łazienkami i wspólnym tarasem z widokiem na wzgórze jelonkowe, nasze brzózki, przechadzające się istnienia leśne i niebo gwieździste. Każdy z apartamentów ma osobne wejście z tarasu:


02:
To najbardziej słoneczna przestrzeń; bardzo duże, wygodne podwójne łoże + rozkładana sofa. Komfortowy dla 1-2 osób (max 3 osoby) 

 

03: 
Bardzo klimatyczna przestrzeń z dużym, wygodnym podwójnym łożem & rozkładaną sofą. Udało nam się w niej zachować starą ścianę z cegły w oryginalnym stanie. W łazience podwójny otwarty prysznic! Komfortowy dla 1-2 osób (max. 3 osoby)
 

 


 

STODOŁA LETNIA, MIEJSCE SPOTKAŃ :

✽✽✽

Bardzo doceniamy prostotę naszego wiejskiego życia w zgodzie z sezonami, z dala od zgiełku i przepychu.  Znajdujemy się z dala od oprysków, otoczeni przepiękną dziką przyrodą i staramy się jak najmniej ingerować w jej naturalny stan. Ogród uprawiamy bez oprysków., a ścieki odprowadzamy do przydomowej ekologicznej oczyszczalni. Dbamy o bioróżnorodność i nie wszędzie kosimy trawę. Doceniamy ważną rolę "chwastów" i z wielu korzystamy w naszej kuchni. Zapraszamy do ogrodu zapylacze. Zbieramy deszczówkę. Pijemy kranówkę z lokalnego ujęcia blisko naszego siedliska. Segregujemy śmieci. Oszczędzamy wodę i prąd - i bardzo Was prosimy o pomoc w ograniczaniu strat energii. Nie strzelamy w Sylwestra.


✽✽✽

​Na terenie siedliska nie ma możliwości palenia tytoniu ani ognisk

 NA MIEJSCU DOSTĘPNE 2 ROWERY. POLECAMY SPAKOWAĆ KALOSZE I SPRAYE WSZELAKIE NA WYPRAWY W CHASZCZE I BAGNISKA DOOKOŁA NAS. JEST MAGICZNIE. 
WIFI dostępne jest nieodpłatnie.